mnie nie widać! yay!

sobota, 24 lutego 2018

Twórcy Gravity Falls podążają własnymi ścieżkami...


trzy nowe seriale od Disney!

W ciągu następnego roku na Disney mają pojawić się trzy nowe kreskówki wyprodukowane przez Danę Terrace, Matta Braly oraz Chrisa Choughtona. Może część z was kojarzy już te nazwiska; te osoby były jednymi z twórców Gravity Falls. Po zakończeniu serii każdy z nich postanowił iść własną ścieżką i stworzyć własną kreskówkę.

Najwcześniej wyjdzie serial Chrisa (bo już w 2018), o tytule Big City Greens. Seria będzie się skupiać na chłopcu imieniem Cricket Green, złośliwym, lecz optymistystycznym, który wraz ze swoją rodziną przeprowadza się ze wsi do miasta.

Znalezione obrazy dla zapytania big city greens

Kolejną kreskówką jest ta stworzona przez Danę, premiera jest przewidywana na 2019 rok. Serial będzie nosić tytuł The owl house. Ma to być historia o charakterze komediowym, połączonym z odrobiną horroru. Póki co nie znamy dokładnej fabuły, wiadomo jedynie, że będą sowy, potwory i czarownice. Brzmi zachęcająco?


Z kolei Matt tworzy Amphibię, kreskówkę opowiadającą o nastolatce, która przenosi się do szalonej krainy pełnej... żab! Data premiery na razie nie jest znana.


Na którą serię najbardziej czekacie? Mnie szczerze Amphibia i The owl house urzekły swoją kreską. Bez wątpienia będę fanką animacji i będę próbować odwzorować ten styl w fanartach, jednak fabuła też się liczy.
Po Big City Greens niestety nie spodziewam się niczego głębszego, wydaje mi się, że będzie to zwykły serial opowiadający o losowych przygodach głównego bohatera.
Co do Amphibii mam mieszane uczucia. Ta seria ma dosyć duży potencjał na świetną kreskówkę, jednak zależy od tego jak twórcy to rozegrali. Na pewno jednak dam szansę tej serii.
Póki co The owl house wydaje mi się najbardziej ciekawe, po plakacie już możemy wywnioskować, że będzie dużo magii oraz jakaś antagonistka, której czoła będzie musiała stawić główna bohaterka.
A Wy, na co sądzicie?

2 komentarze:

  1. Ta druga pozycja wygląda...intrygująco dość :v

    OdpowiedzUsuń
  2. "The owl house" moim zdaniem zapowiada się najciekawiej.

    OdpowiedzUsuń

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!