mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 9 maja 2016

Alex na BigFest 2016

Alex na BigFest 2016 
Alex odpowiadał na pytania fanów na BigFest, oto parę z nich:1.Sposób jaki zespół zazwyczaj tworzy historię do odcinka polega na wymyśleniu normalnej sytuacji i dodania do niej czegoś magicznego i zwariowanego. Jak np. Alex podał Skarpecianą Opere: najpierw wpadli na pomysł, aby Mabel próbowała zaimponować chłopakowi mającego obsesje na punkcie pacynek robiąc pacynkowe przedstawienie. Wtedy rozpoczęli burzę mózgów, co dziwnego może się zdarzyć. Na początku Mabel miała dostać super moce-dziergania i robić żywe swetry, a pacynki miały zacząć ją atakować. Alex nawet narysował tą scenę.

2.Soos nigdy nie pił alkoholu. Stan za to... cóż, to jest powód dla którego jego nos ma taki kolor.

3,W dzienniku będzie więcej informacji na temat przygód Forda w wymiarze. Alex nie mówił o tym dużo, ale dał małą zapowiedź. Ford został wrzucony do wymiaru kontrolowanego przez Billa (lub jego sługusów) gdzie jego priorytetami było:
a) Nauczyć się przetrwać
b)Stworzyć broń zdolną zniszczyć Billa
Podczas swoich podróży Ford zyskał wielu przyjaciół i jeszcze więcej wrogów, przy okazji stając się międzywymiarowym kryminalistą. W dzienniku będzie plakat-list gończy Forda. Będzie również wiele nawiązań do Rick and Morty.

4.Dziennik będzie także zawierał więcej informacji o przygodach Forda i McGucketa w ich młodości.

5.Jeden z rozdziałów nowej interaktywnej książki (Dipper and Mabel and the curse of the Time Pirates)  zdradzi nam coś ważnego na temat ostatnich słów Billa.

6. Giffani wciąż żyje, więcej na ten temat powie nam dziennik.

7.Pierwotnie Soos miał się używać swojego prawdziwego imienia (Jesus), jednak Disney stwierdził, że niektórzy mogą uznawać to za obrazę. Decyzja by dać Soosowi krótsze imię także nie była dobrą decyzją, ponieważ wiele osób myślało, że nazywa się "Zeus".

8.Na początku Bill nie miał mieć nazwiska, jednak Disney sprzeciwił się w obawie, że ich pozwie. Alex zaproponował więc "Bill Black", ponieważ to imię wydawało mu się fajne i tajemnicze, jednak okazało się, że w Ameryce żyje prawdziwa osoba o tym imieniu, ponownie Disney obawiał się pozwu. Pewnej nocy Alex myśląc nad kodami do następnego odcinka wpadł na pomysł, aby nazwać Billa "Cipher". Resztę już znacie.

9. W odcinku "Skarpeciana Opera" była scena wycięta przez limit czasowy, gdzie Bill twierdzi, że stoi za wieloma osiągnięciami ludzkości. Pomagał on rzekomo odkryć Isaacowi Newtonowi grawitację lub współpracował ze Stanleyem Kubrickiem nad sfałszowaniem lądowania na księżycu.

10. Bill nigdy nie będzie mógł wrócić do miejsca skąd pochodzi. Alex powiedział także, że w dzienniku będzie więcej o jego pochodzeniu, ale wciąż niewiele, ponieważ Bill jest postacią, która zyskuje na byciu tajemniczą

11.Prawdziwe imię Dippera to NIE Michael, Alex, Mabel lub Bill.

12.W finale miał być wątek, gdzie klon 3 i 4 próbowałyby uprowadzić Dippera i wrócić do domu z Mabel, jednak zostało to uznane za zbyt niejasne.

13.Alex rozmawiał z Disneyem na temat zrobienia komiksu o Wodogrzmotach, jednak póki co nie ma żadnych konkretów na ten temat.

14.Jednym z pomysłów na szósty odcinek "Mabel zdradza tajniki" był "Mabel zdradza tajniki śmierci" w którym jej gąsienica zostaje zjedzona przez ptaka a dziewczynka opowiada o radzeniu sobie ze śmiercią. Odrzucono go jednak za bycie zbyt przesadnym. Pomysł zastępczy- "Mabel zdradza tajniki uśmiechu" został uznany Przez Disneya za obraźliwy, ponieważ Mabel miała odwiedzić lokalne więzienie i próbować nauczyć więźniów jak się uśmiechać. Mimo to Alex ma w planach ewentualne udostępnienia pewnego dnia scenorysu tego odcinka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!