mnie nie widać! yay!

sobota, 12 marca 2016

Statua Billa Cyferki - researchu ciąg dalszy

Większość z tych rzeczy, które teraz podaję, możecie już wiedzieć, ponieważ było to wiadome już jakieś dwa tygodnie temu. Jednak nie miałam czasu, aby dopisać jeszcze trochę researchu, więc dodaję to teraz.

Pierwszym miejscem, które brałam już pod uwagę to Oregon Vortex. Tak, jak wcześniej pisałam, ktoś tam był, pokręcił się wokół budynku i poszedł.
Jednak dlaczego miałby coś znaleźć, skoro nie zagłębił się wystarczająco w las?
Oto zdjęcia, które podbiły internet w ostatnich tygodniach.
Nie musicie się obawiać, że to fake, osobiście robiłam screeny.

 Ten screen przedstawia zaznaczony Oregon Vortex, jeśli w Google Maps wpiszecie "Gravity Falls".

 Gdy pomniejszymy mapę, okaże się, że te regiony to tak naprawdę pustkowie, a dookoła jest pełno lasów.

Ale co tam jest? Sama musiałam się troszkę naszukać, aby sprawdzić prawdziwość informacji, lecz się udało. Strzałką zaznaczyłam podejrzane miejsce.

 Powiększamy... Powiększamy... I co? Widzicie? Prawdopodobnie jest to ułożony z kłód drewna lub czegoś podobnego Bill Cyferka. 

Wiele osób wątpi w to, iż tam naprawdę jest ta statua, ponieważ aby dostać się do owego miejsca, trzeba przejść ogromną puszczę, a tam chyba nie ma zasięgu, aby korzystać z GPSa. Z drugiej strony jednak statua nie mogłaby być tuż przy ulicy; w takim wypadku pierwszy lepszy przechodzień mógłby ją zauważyć i uznać za śmieć lub coś w tym stylu. 

Ja jednak mam jeszcze jeden dowód na to, że statua może się tam znajdować. (Nie wiem, czy ktoś jeszcze na to wpadł) Gdy klikniemy na to podejrzane miejsce, na dole wyświetli się napis: "Hrabstwo Jackson" (patrz screen). A przecież w swojej wypowiedzi o finale Gravity Falls Alex napisał:

"Will the last episode be exactly like my head canon?  If not, can I firebomb your house?
The jokes on you, because I don’t have a house! I live in a “shire.”"
"Shire" to w tłumaczeniu na język polski - "Hrabstwo" Może to trochę szalona teoria, ale logiczna.
Dodatkowo, śledząc układ dróg niedaleko Oregon Vortex, możemy zauważyć prosty sposób dotarcia do polanki z Billem.
(Tak, mistrzyni Painta bardzo) Na czerwono zaznaczyłam drogę, którą można by spokojnie przejechać samochodem. Drogę zaznaczoną na fioletowo już niestety musielibyśmy przejść.

Dobrze, ale teraz zostawmy już w spokoju tą polankę i zajmijmy się innymi prawdopodobnymi miejscami ukrycia statuy.

Istnieje teoria, iż statua znajduje się w jednym z miejsc, które zostały zaznaczone na mapie Oregonu w serialu.

Patrz czerwone kropki.

Ktoś był już w jednym z tych miejsc, jednak nic nie znalazł. (Nie mam niestety pojęcia które to miejsce) Ja osobiście uważam tą teorię za trochę śmieszną i nieprawdopodobną, ale oczywiście mogę się mylić. TUTAJ ktoś przełożył tą mapę na prawdziwą. 

TUTAJ ktoś zaznaczył wszystkie prawdopodobne miejsca lokacji statuy Billa. Niektóre z tych miejsc są w ogóle nieprawdopodobne, ale jednak są.

To tyle, jeśli chodzi o dzisiejszą porcję mojego researchu. Postaram się coś jeszcze znaleźć, jednak moje źródła powoli się wyczerpują.
Jeśli obawiacie się, że wszystko, co tutaj podaję to fake, mylicie się. Podaję to, co sama znajdę i sprawdzę prawdziwość danej rzeczy. (Chodzi mi tutaj głównie o tą sprawę z polaną)

Jeśli macie jakieś teorie, to piszcie w komentarzach lub na maila: osielsk16@gmail.com Na pewno każdy pomysł się przyda, aby znaleźć statuę.

2 komentarze:

  1. Ktoś podobno to już znalazł ale myślę, że to fake. Co o tym myślisz?
    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/12809654_789338544505951_2265037133423938436_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c5cd74ce88015802d8b00044d6f5c225&oe=578C5C3D

    OdpowiedzUsuń

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!