mnie nie widać! yay!

piątek, 2 września 2016

1 wrześniaZnalezione obrazy dla zapytania gravity falls school

W końcu musiał nadejść ten dzień, w którym pożegnaliśmy się z wakacjami i wróciliśmy do szkoły. Najprawdopodobniej właśnie teraz gdzieś w alternatywnej rzeczywistości Mabel i Dipper odrabiają zadania domowe i uczą się do czekających ich w przyszłości sprawdzianów. 
Jako, że te dwa miesiące lenistwa już dobiegły końca, w imieniu całej redakcji chciałabym Wam życzyć jak najmniej sprawdzianów i celujących wyników w nauce! Przy okazji pozdrawiam wszystkich 3-gimnazjalistów oraz licealistów, których w tym roku czekają bardzo ważne testy! (Eee, szóste klasy w tym roku mają jeszcze test kompetencji? - jak tak, to Wam też życzę powodzonka)

Ach, i wczoraj nie miałam możliwości dodania posta, jednak 31 sierpnia to był bardzo ważny dzień dla wszystkich Fallersów i naszych ulubionych bliźniaków oczywiście!
Dipper oraz Mabel skończyli wczoraj 17 lat! Hip hip hurra! Z tej oto okazji w ten weekend przygotuję playlistę utworów, które Mabel mogłoby zapodać podczas wspólnej imprezy! (Bo Dipper raczej woli czytać książki...) 

Znalezione obrazy dla zapytania dipper and mabel 17th birthday

1 komentarz:

  1. Jestem taka głupia... Zapomniałam całkowicie o urodzinach Pines'ów! ;___;

    OdpowiedzUsuń

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!