mnie nie widać! yay!

czwartek, 7 stycznia 2016

Alex Hirsch tworzy nowy serial?

Widać Alex nie zamierza posłuchać fanów i nie zamierza zjeść ogromnego kawałka sera. (Kto czytał jego ankietę, ten wie o co chodzi) Alex ma jakąś nową inspirację i... tworzy całkiem nowy serial!


Podobno Hirsch już posiada zaczątek ogromnego projektu, animowanego projektu, robionego dla kanału Fox. Czy ten serial także będzie miał fabułę, pełno sekretów i zyska rzesze fanów? 
Na Fox'ie zadebiutowały takie seriale jak The Simpsons, Batman animated series, Świat według Ludwiczka oraz inne, które zapewne nic Wam by nie mówiły. 
Można się jednak spodziewać, że wysiłek Alexa nie pójdzie na marne!


6 komentarzy:

 1. Hej! Kocham twojego bloga :D
  Czy dwie pierwsze części Weirdmagedonu pojawiły się jiż na polskim Disney'u?
  JeśI nie to wiesz może kiedy będą?
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplement ^^. Czyli jednak ktoś czyta moje posty...
   Nie pojawiły się jeszcze, tak naprawdę, to polski Disney Channel jest trochę do tyłu. Na razie czekamy na polską wersję Roadside Attraction, która ma się pojawić jakoś w lutym. Czyli... Nie mam pojęcia, kiedy wyjdzie Weirdmageddon po polsku. Jak się czegoś dowiem, to napiszę o tym post.

   Usuń
 2. Super blog! Nie mogę się doczekać tego specjalnego odcinka i Weirdmagedonu III XD

  OdpowiedzUsuń
 3. panie alex jestem zachwycony wodogrzmotami małymi ale najfajniejszymi postaciami są MaCgaget Wendy Dipper Mebel Stanlej Stanford i soos ale naj naj naj lepszą postacią którą pan stworzył to Bill

  OdpowiedzUsuń

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!