mnie nie widać! yay!

niedziela, 21 sierpnia 2016

Ogłoszenia parafialne (NABÓR REDAKTORÓW!!!)

 
Bardzo proszę o przeczytanie!!!

Hejka.
Dzisiaj trochę bardziej poważnie. Od dwóch tygodni nie było aktywności na blogu, a zaraz tłumaczę dlaczego.
Przez ostatnie 12 dni byłam na obozie, a wróciłam wczoraj w nocy. Zatem czemu chcę nowych redaktorów?
*Jedna redaktorka nie odpisuje
*Druga obiecała, że będzie pisać posty, ale rzecz jasna się nie wywiązała. (wkurzyłaś mnie tym, naprawdę)
*Trzecia także nie odpisała (Jednak na Ciebie nie jestem zła, ponieważ widzę, że w miarę możliwości starasz się często dodawać posty i bardzo pracujesz nad ich treścią tak, o tobie mówię Cookie)

Chodzi mi o to, że jak na razie osobami, które najbardziej się udzielają jestem ja oraz Cookie! To nie może tak być, że mając czterech redaktorów tylko dwójka dba o tego bloga! Zatem od razu ostrzegam przyszłych kandydatów na redaktorów: To nie jest tak, że dodacie sobie jeden post na ruski rok i super, bo "przecież jestem aktywny/a"!!!
I błagam! Jeśli obiecujecie, to się wywiązujcie! Zarówno w internecie, jak i w prawdziwym życiu!

W związku z tym: OGŁASZAM NABÓR REDAKTORÓW!!!

Jednak tym razem mam pewne wymagania. Oto i one:

  • Redaktor musi mieć czas wolny, aby dodawać minimum 2 posty na tydzień. Ja nie jestem jakąś osobą, która tylko siedzi w domu i codziennie dodaje posty. Jak zauważyliście, nie jestem w stanie wszystkiego sama ogarnąć.
  • Redaktor musi mieć świadomość tego, czego się podejmuje. Jego wypowiedzi oraz artykuły muszą być poprawne gramatycznie i ortograficznie. 
  • Redaktor może sobie wybrać, jaką serię na blogu chciałby prowadzić.
  • W zgłoszeniu proszę podać swoje ewentualne "doświadczenie" w prowadzeniu bloga, krótką wypowiedź, dlaczego  chciałby zostać redaktorem oraz to, co chciałby robić na tym blogu.
  • Dobrze by było, gdybym miała kontakt mailowy z Redaktorem, powinien on odpowiadać lub chociaż czytać wiadomości, które do niego napiszę.
  • Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: osielsk16@gmail.com
 UWAGA! BARDZO WAŻNE! 
Każdy nowy redaktor zostanie poddany okresowi próbnemu trwającemu 2 miesiące. Jeśli nie będzie się wywiązywał ze swoich obowiązków, zostanie usunięty!

A teraz jeszcze coś, co może Wam rozjaśnić troszkę Wasze mózgownice:
Jeśli Redaktor wie, że np przez kolejny miesiąc nie będzie mógł pisać postów (ale musi być powód, nie ma, że się nie chce! A jak masz dużo nauki i wiesz, że dodasz jeden post na pół roku, to lepiej oszczędź mi nerwów i się nie zgłaszaj!) ma obowiązek napisać do mnie na maila takie jakby "zwolnienie".
A po co takie coś?
Ponieważ jeżeli przez 2 miesiące nie Redaktor nie będzie nic publikował na blogu, a ja nie będę miała z nim kontaktu - automatycznie wylatuje!


Wybaczcie, że tak dużo wymagań, ale jeśli chcemy, aby ten blog funkcjonował tak dobrze, jak na przykład: For Glorious Equestria, muszą tutaj panować pewne zasady.
Dziękuję za uwagę.
~Naprawdę Wkurzona Carmelia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!