mnie nie widać! yay!

wtorek, 22 listopada 2016

Replika Dziennika 3 - Edycja Specjalna AKTUALIZACJA INFORMACJI


let-them-eat-combustible-lemons:
“notllorstel:
“tfw you doodle a comic but haven’t thought of text
”
#panel 1: AUTHOR’S GUIDE TO HIDING THESE FUCKING JOURNALS: STEP ONE #panel 2: See this nice compartment in the tree? Temperate. Humidity controlled....


Otóż wydanie specjalne Repliki Dziennika 3 już można zamówić na pre-order! Na czym polega ta wyjątkowość? Otóż w tym wydaniu, będą nowe informacje zapisane niewidzialnym tuszem - tak jak w serialu. 
Książka będzie miała swoją premierę 14 lutego 2017 (czujecie tą bliskość rocznicy finału...)  13 czerwca 2017. A można ją zamówić TU lub TUTAJ
A co do ceny... Pamiętacie może jak Wam mówiłam, że edycja specjalna pewnie będzie minimalnie droższa? To miałam rację, jeśli ktoś uważa za minimum cenę 150 dolarów. 
Tak, dobrze czytacie. W przeliczeniu na złotówki, trzeba zapłacić 591 zł. Za to jeśli chcecie zamówić tą samą książkę na niemieckiej wersji Amazona zapłacicie 112 euro, co daje nam 484 zł. Zatem od razu widać, gdzie bardziej nam się opłaca kupić.
Nie ukrywam, że jest to szalenie wysoka cena i zakładam, że tylko nieliczni pozwolą sobie na taki luksus jak zakup książki.
Ale nie martwcie się, niedługo święta, więc może coś tam znajdziecie pod choinką :) (Tak, właśnie uległam działaniu oglądania Kevina w telewizji w środku października)

EDIT: Na początku kopii edycji specjalnej miało być tylko 1000. Jednakże okazało się, iż będzie ich więcej, a do tego:
*książka będzie zawierać jeszcze więcej ukrytych wiadomości
*skórzana okładka chyba raczej wyrób skóropodobny...
*monokl Forda
*oraz... podpis Alexa Hirscha

Chyba przyznacie, że coraz bardziej nas kuszą, by wydać te 150 dolców, nieprawdaż???
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!