mnie nie widać! yay!

sobota, 29 października 2016

Replika Dziennika 3 (wydanie specjalne) - Pre-order


let-them-eat-combustible-lemons:
“notllorstel:
“tfw you doodle a comic but haven’t thought of text
”
#panel 1: AUTHOR’S GUIDE TO HIDING THESE FUCKING JOURNALS: STEP ONE #panel 2: See this nice compartment in the tree? Temperate. Humidity controlled....


Otóż wydanie specjalne Repliki Dziennika 3 już można zamówić na pre-order! Na czym polega ta wyjątkowość? Otóż w tym wydaniu, będą nowe informacje zapisane niewidzialnym tuszem - tak jak w serialu. 
Książka będzie miała swoją premierę 14 lutego 2017 (czujecie tą bliskość rocznicy finału...) A można ją zamówić TU lub TUTAJ
A co do ceny... Pamiętacie może jak Wam mówiłam, że edycja specjalna pewnie będzie minimalnie droższa? To miałam rację, jeśli ktoś uważa za minimum cenę 150 dolarów. 
Tak, dobrze czytacie. W przeliczeniu na złotówki, trzeba zapłacić 591 zł. Za to jeśli chcecie zamówić tą samą książkę na niemieckiej wersji Amazona zapłacicie 112 euro, co daje nam 484 zł. Zatem od razu widać, gdzie bardziej nam się opłaca kupić.
Nie ukrywam, że jest to szalenie wysoka cena i zakładam, że tylko nieliczni pozwolą sobie na taki luksus jak zakup książki.
Ale nie martwcie się, niedługo święta, więc może coś tam znajdziecie pod choinką :) (Tak, właśnie uległam działaniu oglądania Kevina w telewizji w środku października)

1 komentarz:

  1. Czy kiedy kupimy książkę na Amazonie będzie ona po polsku?
    Czy w ogóle będzie po polsku?

    OdpowiedzUsuń

Remember: Reality is an illusion, the universe is a hologram, buy gold, bye!